پودر دکلره

پودر دکلره

پودر دکلره
پودر دکلره:

پودر دکلره یک پودر بی‌رنگ کننده مو نیمه دائمی است که برای نفوذ آسان به مو و افزایش روشنایی رنگ تا سطح 6 الی 9 فرموله شده‌است. وقتی صحبت از تنوع مو به میان می‌آید، انجام یک رنگ دیوانه کننده در تغییر ظاهر شما بسیار موثرتر از مدل موی پیچیده‌است. رنگ مو فورا چشم نواز است، به چهره شما عمق می بخشد و همیشه مد است. هیچ یک از رنگ موهای مد روز یا کلاسیک، به اندازه‌ای که با دکلره کردن موهایتان می‌توانید به دست آورید، نزدیک نمی‌شوند.

 

پودر سفید کننده:

پودر سفید کننده مو، ترکیبی متشکل از پرسولفات پتاسیم، پرسولفات آمونیوم و پرسولفات سدیم است. اینها مسئول روشن کردن رشته‌های موی شما هستند و آنها را سفید می‌کنند. یک پودر سفید کننده با کیفیت خوب از فروشگاه گلامور جهت دکلره کردن موهای خود انتخاب کنید و زیبایی را به موهایتان هدیه دهید.

 

اکسیدان:

شما باید به همراه پودر دکلره از اکسیدان نیز استفاده کنید. اکسیدان یک مایع پراکسید است که پودر سفید کننده را فعال می‌کند و آن را به وظیفه روشن کردن موهای شما می‌رساند.

 

رنگ مو یا پودر دکلره:

در فرآیند روشن کردن یا سفید کردن مو از محصولات روشن کننده ویژه (پودر، کرم و غیره) استفاده می شود. پودر دکلره با یک اکسیدان که موهای شما را تا شماره 8 بلوند می کند، ترکیب می‌شود. مراقب باشید، روشن شدن و سفید کردن یکسان نیست! تفاوت قابل توجهی بین این دو فرآیند وجود دارد. در هر دو مورد فرآیند یکسان است: پس از استفاده از محلول سفید کننده، کوتیکول ها باز می شوند، بنابراین محصول می تواند به راحتی به قشر مغز مو نفوذ کند که در آن رنگدانه های طبیعی به دلیل اکسیداسیون (حذف رنگ از مو) حل می شوند و مو را روشن می کند.

نتیجه دائمی است، به این معنی که موهای شما روشن می مانند، در حالی که به تدریج رشد می کنند. مو و همچنین پیوندهای مو به طور قابل توجهی آسیب می بیند، به همین دلیل است که بسیاری از متخصصان از افزودنی های محافظ باند استفاده می کنند. این محصولات ویژه (Olaplex به عنوان معروف ترین آنها که در فروشگاه گلامور موجود است) از باندهای موجود در برابر آسیب های جدی محافظت می کنند و همچنین پیوندهای آسیب دیده را ترمیم و تجدید می کنند.

رنگ مو کمی متفاوت است. در یک مرحله، یک مو سفید می شود و یک رنگ جدید اضافه می شود، یعنی رنگدانه طبیعی مو در مرحله اول حذف می شود و سپس با رنگدانه های ایجاد شده مصنوعی جایگزین می شود. در مقایسه با محصولات دکلره کننده مو، شما می توانید با رنگ مو به هر رنگی دست پیدا کنید، اما تنها می توانید حداکثر 3 تا 4 سطح رنگ مو را تغییر دهید.

بنابراین، پودر دکلره مو، با نفوذ در ساقه مو و اکسید کردن دانه های ملانین برای روشن شدن آنها عمل می کند. در حالی که اغلب توصیه می شود موهای خود را توسط یک متخصص دکلره کنید، می توانید خودتان نیز این کار را انجام دهید.

پودر دکلره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *