پلکس تراپی

اولاپلکس

اولاپلکس

یکی از برندهای محبوب ترمیم مو در دنیا اولاپلکس است. اولاپلکس، پیوندهای درون مو را ترمیم می‌کند. همچنین پیوندهای دی سولفید که در اثر دکلره کردن مو می‌شکنند را بازیابی‌ و از پروتئین‌ها برای تقویت مو استفاده می‌کند. پروتئین‌ها برای سلامت مو بسیار اهمیت دارند زیرا مو از 90 تا 95 درصد پروتئین، به نام کراتین تشکیل شده‌است که موها را با خاصیت ارتجاعی عالی حفظ می‌کند. پلکس‌ها نه تنها شامل سیستم مولکولی با وزن سه گانه هستند، بلکه هر فرمول به طرز ماهرانه‌ای فرموله شده‌است تا بهترین ترکیبات را برای مو فراهم کند. سیستم پروتئینی، از سه نوع مختلف پروتئین گیاهی ساخته‌شده‌ است که برای هدف قرار دادن بخش‌های مختلف فیبر مو انتخاب شده‌است. این ترکیب باعث آبرسانی و سلامت مو می‌شود و عوامل حالت‌دهنده به نرم و صاف کردن موها کمک می‌کنند.

محصول اولاپلکس فروشگاه گلامور برای محافظت از مو در برابر آسیب‌های شیمیایی فرموله شده‌است. اولاپلکس برای بسیاری از افراد که موهای خود را به طور مکرر رنگ یا دکلره می‌کنند، به عنوان ماده‌ای برای حفظ وضعیت مطلوب موها در طول رنگ کردن، مورد استفاده قرار می‌گیرد. همان طور که می‌دانید، هنگامی که موهای خود را رنگ می‌کنید، موها خشک، شکننده و به شدت آسیب‌دیده می‌شوند. محصولات پلکس از جمله اولاپلکس نه تنها از موها در برابر تخریب توسط رنگ مو جلوگیری می‌کند، بلکه از موها نیز محافظت می‌نماید و موها را قوی‌تر، سالم‌تر و درخشان‌تر می‌کند و سعی در ترمیم بخشی از آسیب‌های قبلی دارد.

 

اولاپلکس تنها برای موهای آسیب‌دیده در اثر دکلره نیست

زمانی را به خاطر بیاورید که قصد صاف کردن یا فر کردن موهایتان با اتوی مو را دارید، یا عادت به سشوار کشیدن روزانه دارید. تمامی این دستگاه‌ها موجب رساندن آسیب به موهایتان می‌شوند. در این شرایط نیز می‌توانید از اولاپلکس استفاده کنید و پیوندهای دی‌سولفیدی موهایتان را ترمیم کنید. شما برای این موارد می‌توانید از پلکس درمانی استفاده کنید:

در صورتی که موهای شما خشک، شکننده و دارای موخوره باشد.

هنگامی که موهای خود را به طور مکرر رنگ کنید.

زمانی که موهای شما درخشش خود را از دست‌داده و کسل‌کننده به نظر برسد.

در صورتی که موهای شما ساختار متخلخل داشته باشد.

زمانی که از سشوار و یا اتوی مو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *