پروتئین

درمان پروتئین

درمان پروتئین
حقایقی در مورد درمان پروتئین:

محصولات پروتئینی فروشگاه گلامور، محصولات حرفه‌ای هستند که می‌توانید برای بازیابی استحکام موهای خود استفاده کنید و در عین حال از آسیب مو، محافظت کنید. ممکن است کراتین و کلاژن را در این نوع محصولات پیدا کنید. این مواد به بازیابی ساختار مو کمک می‌کنند. هر فردی با موهای خشک و آسیب دیده می‌تواند از درمان گاه به گاه پروتئین هم به روش سرد و هم به روش گرم بهره‌مند شود. به خاطر داشته باشید که محصولات پروتئینی، جایگزین شامپو و نرم‌کننده برای نوع موهای شما طراحی نشده اند. در عوض، محصولات پروتئینی به همراه شامپو و نرم‌کننده فروشگاه گلامور، در جهت نتایج بهتر عمل می‌کنند.

درمان پروتئین چگونه کار می‌کند؟

درمان‌های پروتئینی، شامل محصولات تخصصی مو هستند که برای بازگرداندن هیدراتاسیون و همچنین درمان و محافظت در برابر آسیب، طراحی شده‌اند. شما می‌توانید این محصولات را از فروشگاه گلامور تهیه کنید.

محصولات پروتئین با سه روش اصلی امکان‌پذیر هستند: 1- پروتئین تراپی عمیق که برای مدتی، مواد را روی مو نگه می‌دارید. 2- می‎توانید مواد پروتئین را در حین حمام استفاده کنید. 3- بعد از شستشوی مو از پروتئین استفاده کنید.

علاوه بر پروتئین‌هایی مانند کراتین و کلاژن، ممکن است به دنبال محصولاتی باشید که به ترتیب حاوی روغن‌های طبیعی یا مصنوعی مانند روغن آرگان یا سیلیکون هستند. این مواد دارای اثرات نرم‌کنندگی هستند که به موهای شما نرمی و درخشندگی می‌بخشند. برای دسترسی به روغن‌های طبیعی و یا مصنوعی با فروشگاه گلامور تماس بگیرید.

آیا درمان‌های پروتئینی مو برای استفاده طولانی مدت بی‌خطر است؟

درمان‌های پروتئینی مو ممکن است برای دراز مدت بی‌خطر باشند، البته تا زمانی که از توصیه‌های محصولات پروتئین فروشگاه گلامور پیروی کنید. درمان‌های پروتئینی سرد، معمولاً ممکن است بیشتر مورد استفاده قرار گیرند، در حالی که نسخه‌های حرفه‌ای فقط گاهی اوقات به دلیل قدرت بالا استفاده می‌شوند.

هر چند وقت یکبار باید از درمان‌های پروتئینی برای موهای خود استفاده کنید؟

 

تمام دستورالعمل‌های محصولات فروشگاه گلامور را به دقت دنبال کنید. در حالی که برخی از محصولات پروتئینی ممکن است به دفعات استفاده شوند، نسخه‌های حرفه‌ای فقط برای استفاده ماهانه یا دو ماهه توصیه می‌شوند.

کدام نوع مو از درمان‌های پروتئینی بهره‌مند می‌شود؟

در حالی که هر نوع مویی که آسیب، خشکی یا شکنندگی بیش از حد را تجربه می‌کند، می‌تواند از درمان‌های پروتئینی فروشگاه گلامور بهره‌مند شود، اما برای افرادی که اغلب از ابزارهای حالت‌دهنده گرم، مانند اتو و سشوار یا مواد شیمیایی مانند رنگ مو و دکلره استفاده می‌کنند، بهترین است. علاوه بر این، انواع موهای مجعد ممکن است از درمان‌های پروتئینی بهره‌مند شوند، زیرا موها به طور طبیعی متمایل به خشکی هستند.

اتوکشی پروتئین
اتوکشی بعد از اعمال مواد پروتئین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *