فروشگاه گلامور

درمان موی کراتین یکی از فراگیرترین درمان‌های شناخته‌شده برای رسیدن به موی صاف و نرم است. بانوانی که ویدئوهایی از موهای نرم و صاف خود پست می‌کنند، باید شما را تحت تاثیر درمان کراتین قرار داده‌باشند. اما اگر شما به ترکیبات درست یک ماده کراتین توجه نکرده باشید، ممکن است محصولی را انتخاب کنید که به موهای شما آسیب برساند.

در صورتی که کراتین از ترکیبات اشتباه ساخته‌شده‌باشد، می‌تواند به موهای شما آسیب برساند و باعث مشکلات سلامتی طولانی مدت برای مو و پوست سر شما بشود. بنابراین، همیشه باید به ترکیبات کراتینی که انتخاب می‌کنید دقت داشته‌باشید. حال ممکن است از خود بپرسید که چگونه می‌توان فهمید که بهترین ترکیبات درمان کراتین کدام‌اند و کدام ترکیبات باعث آسیب به مو می‌شوند؟

خب ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بتوانید موهای خود را از خطرات نجات دهید و با یک روش سلامت و درست، موهای خود را کراتینه کنید. ما بهترین ترکیبات کراتین را به شما معرفی می‌کنیم و در مورد علت وجود رنگدانه‌های آبی در مواد کراتین صحبت خواهیم کرد.

 

بهترین ترکیبات درمان کراتین مو بر اساس موی شما چه هستند؟

قبل از هر چیز، مطمئن شوید که کراتینی که انتخاب می‌کنید فاقد فرمالدهید باشد. در غیر این صورت، داشتن بهترین ترکیبات در درمان کراتین به سالم‌تر کردن موهای شما کمکی نمی‌کند. بانوان می‌خواهند در هنگام مواجه شدن با موهایی از جمله: دکلره شده، آسیب‌دیده و حساس عمل کراتین را انجام دهند. همچنین بانوانی که بخواهند موهای خود را صاف کنند، از موهای خود در برابر ریزش، خورشید و آسیب‌های محیطی مو محافظت کنند، عادت به حالت دادن موهای خود با گرما داشته‌باشند، موهایی با تخلخل یا مقاومت کم داشته باشند و موهای خود را رنگ کنند، باید از درمان کراتین بهره‌ببرند.

 

برای موهای دکلره‌شده، آسیب‌دیده و حساس

ال-آرژنین، مواد فعال ارگانیک و رنگدانه‌های آبی از قوی‌ترین ترکیبات ساخت یک کراتین مناسب، برای موهای دکلره‌شده، آسیب‌دیده و حساس می‌باشد.

 ال-آرژنین:

این ماده یک آمینواسید است که موها را از آسیب‌های قبلی احیا می‌کند. حالت دادن و برس زدن بیش از حد موها بدون مراقبت مناسب، کوتیکول مو (خارجی‌ترین لایه مو) را بلند می‌کند و در نتیجه موها را وز و کدر می‌کند. ال-آرژنین کوتیکول‌های مو را صاف می‌کند. همچنین موهای تحت درمان با مواد شیمیایی مانند موهای دکلره‌شده و رنگ‌شده، دارای تخلخل بالایی هستند. تخلخل زیاد موها را خشک‌تر و شکننده می‌کند. ال-آرژنین به عنوان یک ضد شکستگی عمل می‌کند و این نوع موها را صاف و با ظاهری سالم‌تر می‌سازد.

مواد فعال ارگانیک:

مواد فعال‌ ارگانیک، مواد طبیعی و سالمی هستند که با مو واکنش می‌دهند و اثر مثبتی ایجاد می‌کنند. این مواد نه تنها آسیب‌های داخلی مو را ترمیم می‌کنند، بلکه موها را صاف، نرم و از بیرون تغذیه می‌کنند.

رنگدانه آبی:

موهای دکلره‌شده و رنگ‌شده به غیر از شکننده و بی روح بودن، ممکن است موهای شما را زرد یا نارنجی کنند.‌ این به دلیل وجود طبیعی رنگدانه‌های گرم در مو است. درمان پروتئین و کراتینه حاوی رنگدانه آبی، می‌تواند ماه‌ها از نارنجی شدن موها جلوگیری کند در حالی که موها را براق و صاف نگه می‌دارد. بنابراین اگر موهای دکلره‌شده و روشن دارید بهتر است که از کراتین با رنگدانه آبی استفاده کنید.

از انواع کراتین و پروتئین‌هایی که رنگدانه آبی دارند می‌توانم به نانوژل‌ها اشاره کنم. شما می‌توانید با ورود به سایت فروشگاهی گلامور و یا از طریق کلیک روی لینک، وارد فروشگاه شوید و خرید خود را انجام دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *